olivetti
   Czech     English
o společnosti produkty služby technická podpora partneři aktuality navigace kontakty
        o společnosti
     profil Complet
     profil Olivetti
     kontakty
     důležitá informace
     prohlášení
     nabídka zaměstnání

profil společnosti

COMPLET a.s.

COMPLET a.s. je společnost poskytující komplexní služby v oblasti správy tiskových dokumentů.

Od svého vzniku v roce 1992 se společnost soustředila na dovoz a distribuci kopírovacích strojů japonského výrobce MITA, po fúzi MITA Corporation do koncernu KYOCERA Group na dovoz a distribuci kopírovacích strojů nově vzniklé značky KYOCERA MITA.

Od 1.9.2003 COMPLET a.s. rozšiřuje sortiment kancelářské techniky o výrobky značky OLIVETTI a zahajuje jejich dovoz a distribuci v České republice.
Od 1.10.2003 přechází společnost plně na sortiment Olivetti. Nepřestává však poskytovat veškerou podporu a odborný servis všem stávajícím klientům přímo nebo prostřednictvím dealerské sítě na všechna zařízení kancelářské techniky vyrobená v závodech Mita nebo Kyocera Mita.

Širší produktové portfolio značky OLIVETTI, do kterého kromě digitálních kopírovacích strojů patří i laserové a inkoustové tiskárny, faxy a multifunkční zařízení, umožní společnosti expandovat i do segmentu trhu malých a domácích kanceláří na jedné straně, na druhé pak do segmentu profesionálního s požadavky na např. vysoce kvalitní barevné kopírování a tisk.

Dlouhodobě budovaný tým obchodních, servisních a systémových expertů zajišťuje konzultační servis, prodej a servis kancelářské techniky na vysoké odborné úrovni. Přestože COMPLET a.s. sídlí v Praze, prostřednictvím sítě smluvních obchodních partnerů zajišťuje dostupnost a poté servis umístěných strojů na celém území České republiky.

Oficiální informace:

název firmy: COMPLET a.s.
zapsaná: Městským soudem v Praze oddíl B, vložka 20581.
IČO: 17049041
DIČ: CZ17049041


Copyright © 2015 COMPLET a.s.- vstupní stránka  /   prezentace UNIBIND  /   prezentace OLIVETTI